۱۰ ویژگی اصلی فیلم های ویروسی

فیلم های ویروسی رویای بازاریاب هستند. این که آیا شما خوش شانس هستید و به صورت رایگان چیزی را ایجاد می کنید که در کانال های رسانه های اجتماعی پخش می شود و یا برای دریافت نتایج مورد نظر خود پول نقدی جدی سرمایه گذاری می کنید ، یک فیلم ویروسی در حال بازاریابی طلا است.

بنابراین ، ویروسی شدن چه فایده ای دارد؟ در بعضی موارد ، این فقط ممکن است خوش شانس باشد ، اما حقیقت را می گویند ، شما باید بهترین تلاش خود را برای ایجاد چیزی غیرمعمول کنید تا مردم بتوانند آن دکمه اشتراک را بزنند. در اینجا ۱۰ ویژگی اصلی وجود دارد که می توانند به فیلم های شما کمک کنند ویروسی شوند.

۱ ٫ شخصیت حیرت انگیز

اگر از بلندگو استفاده می کنید ، باید حیرت انگیز باشند.

بلندگوهای به یاد ماندنی همان تأثیر را دارند که بهترین کمدین مستقل جهان یا کشش عاطفی مارتین لوتر کینگ جونیور. بلندگوهای حیرت انگیز حتی می توانند آزاردهنده یا بحث برانگیز باشند تا بتوانید ویدیوی شما ویروسی شود. آنها باید خنده های عمدی یا غیر عمدی ایجاد کنند ، مردم را به اشک برسانند ، مردم را به خشم بیاورند یا مردم را به خوبی حس کنند. اینها همه مواردی است که نیاز به اشتراک گذاری فیلم های شما را ایجاد می کند.

خنده

فقط بخاطر بسپار که اگر مسیر جنجالی را طی می کنید ، می توانستید فشار بدتری نسبت به خوبی داشته باشید. یک بلندگو خوب لازم نیست کسی معروف باشد. شما ممکن است یک استعداد پنهان در دفتر خود داشته باشید. آن مرد که در حال خنده از خنده در کولر آبی است ، اگرچه برای تولید و بهره برداری اختلال ایجاد نمی کند ، ممکن است چیزی باشد که شما برای ایجاد یک شخصیت آنلاین به آن نیاز دارید.

۲ Gr گیرنده توجه فوری

همه ما می دانیم که مصرف کننده امروز حدود هشت ثانیه فاصله دارد. این بدان معناست که باید تقریباً فوراً توجه آنها را جلب کنید. این کار با تیتر فکری آغاز می شود که در پیمایش بی پایان عناوین ، توجه را به خود جلب می کند.

برای اینکه مردم بتوانند روی ویدیوی شما کلیک کنند ، از شوخ طبعی ، سؤال ، فتنه یا “تقلب” استفاده کنید.

در مرحله بعد ، اطمینان حاصل کنید که تصویر کوچک شما برای فیلم خود انتخاب می کنید چیزی وحشتناک نیست مانند بلندگو در سخنرانی در اواسط سخنرانی با چهره ای غیر متمرکز و ترسناک. در عوض ، یک تصویر کوچک واقعی به طور خاص برای اهداف قابل کلیک در کنار تیتر دلهره آور انتخاب کنید.

سرانجام ، یک فیلم ویروسی در عرض چند ثانیه از پخش بازی ، توجه بیننده را جلب می کند. این بدان معنی است که اجتناب از ورود به سیستم و ایجاد برنامه هایی که باعث می شود افراد به جای کلیک روی نماد اشتراک گذاری ، روی آن کلیک کنند. ویدیو برای سرگرمی طراحی شده است ، حتی اگر هدف شما اطلاع رسانی باشد.

۳ Time زمان داستان

صرف نظر از آنچه می خواهید بفروشید ، فیلم شما باید داستانی را بیان کند. به عبارت دیگر ، یک نکته داشته باشید. لزومی ندارد که زمین را نیز خرد کند.

بیش از هر چیز ، فقط برای افرادی که از محصول یا خدمات شما استفاده می کنند ، قابل اعتماد است. و حتی لزوماً نیازی نیست که مستقیماً مارک شما را بفروشید. فقط کافی است بین آنچه داستان شما برای گفتن و آنچه پیروان شما نسبت به عاطفی واکنش نشان خواهند داد ، ارتباط منطقی برقرار کنید.

مثال عالی داستان پردازی تبلیغی تبریک آمریکا برای روز مادر است. آنها از یک قالب مصاحبه شغلی هوشمندانه استفاده کردند که موقعیت غیرممکن را مشخص می کند. در پایان معلوم می شود که آنها برای یک مادر مصاحبه می کنند. این نکته نکته مهمی را ایجاد می کند ، بدون آنکه هیچ وقت محصول آنها را ذکر کنیم. درعوض ، اهمیت مادران بیشتر می شود و چگونه باید همیشه به او بگویید که چقدر سپاسگزار هستید.

۴ ٫ کوتاه اما شیرین

این یکی به طول توجه پیوند می خورد. اگر ویدیوی شما ادامه یابد و ادامه یابد ، مردم را از دست خواهید داد. بیشتر افراد وقت ندارند برای نشستن و تماشای یک فیلم بی پایان. آنها وقت خود را برای تماشای برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود صرفه جویی می کنند. طبق گفته نیویورک تایمز ، شما باید ۶۰ ثانیه برای گفتن داستان خود داشته باشید.

اطمینان حاصل کنید که اگر می خواهید مردم را علاقه مند کنید ، حدوداً یک علامت یک دقیقه ای را ننوشتید. فقط بخاطر داشته باشید که مقاله NYT که ذکر کرده است مربوط به ۴۴٪ از افراد مورد بررسی بوده است. اگر واقعاً خوب و سرگرم کننده هستید ، ممکن است با چند ثانیه بیشتر فاصله بگیرید.

۵ ٫ درست کنید ‘Em Laugh

هیچ وقت نمی توانید با طنز اشتباه کنید. این امر منجر به اشتراک بیشتر اجتماعی می شود. فقط اطمینان حاصل کنید که در خندیدن بیش از حد گرفتار نیستید که کسی غیر از تیم بازاریابی شما نباشد. شما باید به سراغ خنده های جهانی بروید که احتمالاً به استخوان خنده دار اکثر مخاطبان شما ضربه می زند.

شوخ طبع است و همچنین می تواند بینشی در مورد چگونگی شناخت مخاطبان خود ارائه دهد. وقتی مردم احساس می کنند آنها را دریافت می کنید ، تمایل بیشتری به استفاده از محصول شما دارند. همچنین ، مردم می خواهند یکی از اعضای گروه خود باشند که جالبترین چیزها را برای به اشتراک گذاشتن پیدا می کنند.

نمونه ای از نحوه استفاده شما از شوخ طبعی برای ایجاد فیلم های ویروسی ، ویدئویی به نام “روند” ساخته Aviation Gin است. در این ویدیو ، رایان رنولدز تبلیغات کلیشه ای را که از رقابت آن استفاده می شود ، مسخره می کندتعداد این یک فیلم خلاقانه و طنزآمیز است که رینولدز در فریب دادن جزئیات اما خنده دار تمام فکر و مراقبتهایی که در روند تولید جین انجام می شود ، رله می کند.

۶ ٫ سایر احساسات

خوشبختی تنها احساسی نیست که می تواند باعث ویروسی شدن یک ویدیو شود. ایجاد پاسخ عاطفی به هر شکلی از تبلیغات ، تأثیر قدرتمند و ماندگار دارد. احساسات اشتراک را تشویق می کند. داستانی لمس کننده که باعث ناراحتی و عصبانیت مردم می شود ، باعث شگفتی برای برند شما خواهد شد. این به شما نشان می دهد مراقبت نیز هست. براساس گزارش نیلسون ، تبلیغات عاطفی منجر به ۲۳٪ بیشتر در بالابرهای فروش می شود.

عصبانی

همچنین ، تبلیغات عاطفی نیز در خاطرات ما طولانی تر باقی می مانند. نکته اصلی انتخاب احساسات مناسب برای برند شماست. هنگام تحریک احساسات منفی ، باید اطمینان داشته باشید که برند شما می تواند به گونه ای این منفی را برطرف کند.

۷ ٫ از فرهنگ پاپ الهام بگیرید

استفاده از چیزی در خبرهایی که ممکن است با مشتریانتان به یادداشت برود ، می تواند به خوبی کار کند. این می تواند قابل لمس باشد ، بنابراین مراقب باشید. تا زمانی که گسترده است ، و مردم آنچه شما انجام می دهید را تشخیص دهند ، تقلید از یک خبر مشترک می تواند به خوبی عمل کند زیرا روند کار و همچنین خنده دار است. شما دو پرنده را با یک سنگ می کشید.

در راستای استفاده از اخبار برای ایده ها ، فرهنگ پاپ می تواند بسیار خوب کار کند. می توانید از آهنگ محبوب یا آزار دهنده الهام بگیرید و یا از چیزی فوق العاده محبوب مانند Game of Thrones الهام بگیرید. این می تواند به یک فیلم اخیر یا شخصیت محبوب فرهنگ پاپ گره بخورد. گزینه های بی پایان است.

۸ Brand نام تجاری خود را فراموش نکنید

استفاده از همه چیز در توان خود برای برقراری ارتباط با افراد از طریق فیلم های ویروسی به این معنی نیست که شما باید از ریل ها دور شوید تا افراد نتوانند ارتباط خود را با مارک شما برقرار کنند. اطمینان حاصل کنید که مهم نیست چه رویکردی را انتخاب کنید ، همچنان در روی نام تجاری باشید.

رفتن ویروسی به جهان ممکن است خارق العاده به نظر برسد ، اما اگر کسی نداند چه ارتباطی با برند شما دارد ، نتیجه مورد نظر شما را نخواهد گرفت ، یعنی افزایش آگاهی از برند و کسب برخی از فروش ها.

۹ Cont محتوای تولید شده توسط کاربر

این سواری رایگان واقعا می تواند خوب کار کند. هیچ کس نام تجاری شما را بهتر از مشتریان نمی شناسد. داستانهای آنها مردم را به روشی متفاوت از محتوای تولید شده داخلی شما لمس می کند. همچنین مقرون به صرفه است

حتی می توانید بین پیروانی که مایل به اشتراک گذاری ویدیوهایشان هستند ، یک رقابت را آغاز کنید. یک مسابقه محتوا را پرتاب کنید ، و به برخی از فیلمهای جالب که آماده اشتراک گذاری هستند فوراً دسترسی خواهید داشت.

مثال عالی GoPro است که با استفاده از فیلم های ایجاد شده توسط مشتریان ، رویکرد منحصر به فردی به محتوا در نظر گرفته است. کاربر آتش نشان است و داستان وی جذاب است بدون اینکه هیچ وقت ذکر GoPro کند. در عوض ، این ویدئویی است که وی گرفته است داستان این که چگونه او از GoPro استفاده کرده است. در تعدادی سطح کار می کند که بیشتر آنها احساسی هستند.

۱۰ Check بررسی واقعیت

از موقعیت های واقعی برای ارتقاء حس آگاهی استفاده کنید. فیلم های شما باید معتبر باشند و به صورت صحنه بندی یا بیش از حد تفسیر نشوند.

مکالمات واقعی ، فیلم واقعی افراد شرکت کننده در موقعیت های واقعی و حتی موقعیت های دوربین مخفی (با اجازه ای که توسط شرکت کنندگان پس از ضبط داده می شود) همه راه هایی برای استفاده از واقعیت برای دستیابی به مخاطبان شما هستند.

ویدیو را به تلاشهای دیجیتال مارکتینگ خود اضافه کنید

دیجیتال

روشهای زیادی وجود دارد که می توانید برای ایجاد یک فیلم ویروسی استفاده کنید. این که آیا شما خنده یا اشک ، واقعیت و یا مجلسی ، استعداد خودتان یا استعداد مشتریان خود را انتخاب می کنید ، افزودن فیلم به تلاش های دیجیتال مارکتینگ خود یکی از بهترین راه های توجه آنلاین است.

<

Business Key by Axle Themes